Marzysz o firmowej poczcie? Z Servizza jest to możliwe!

poczta e-mailObecnie profesjonalnie wyglądająca poczta to podstawa funkcjonowania większości firm. Każdy mniejszy i większy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie w kontakcie z potencjalnym klientem, interesantem oraz partnerem biznesowym.

Aby móc dysponować bezpiecznym, funkcjonalnym i świetnie się prezentującym adresem e-mail wcale nie musisz kupować i utrzymywać domeny. Sprawdź firmową pocztę w Servizza i spełnij swoje marzenie o profesjonalnej skrzynce pocztowej.

Firmowa poczta w Servizza – postaw na wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego

Od momentu powstania naszej firmy zdobywamy opinie rzetelnej i uczciwej firmy. Opinie i referencje naszych klientów są dla nas najważniejsze i to one są naszą najskuteczniejszą reklamą. Co możesz zyskać, decydując się na założenie firmowego konta w Servizza? Lista jest dość długa, ale pozwól przybliżyć nam najlepsze korzyści dla Ciebie.

·         Naszym nadrzędnym celem jest zaoferowanie Ci jakości, dopiero później myślimy o cenie. Nasze oferty są uczciwe dla obydwu stron – nie oferujemy promocji z kruczkami, a z drugiej strony płacisz nam adekwatną kwotę za dobrze wykonaną pracę.

·         U nas masz pełną kontrolę nad wszelkimi parametrami zakupionych usług. Doskonale wiesz, za co płacisz i jakie usługi oraz narzędzia wchodzą w skład naszej oferty.

·         Dostarczamy Ci wyłącznie najlepsze, sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą Ci prowadzić biznes w Sieci wygodnie i bezproblemowo. Gwarantujemy Ci pełną swobodę i elastyczność w zamawianiu oraz rezygnowaniu z naszych usług.

Marzysz o firmowej poczcie? Prawdopodobnie marzysz o poczcie w Servizza

Jesteśmy pewni naszej oferty i wiemy, że jest ona prawdopodobnie najlepszą na rynku. Mało jest providerów na rynku, którzy oferują usługę założenia i utrzymywania firmowej skrzynki pocztowej, która nie wymaga wykupowania własnej domeny. U nas to możliwe.

Kiedy nasze rozwiązanie okaże się dla Ciebie idealne? Założysz firmową pocztę elektroniczną w Servizza gdy:

·         nie lubisz przepłacać,

·         chcesz otrzymywać to, za co zapłaciłeś,

·         preferujesz elastyczne rozwiązania precyzyjnie dopasowywane do Twoich potrzeb,

·         stawiasz na jasne warunki współpracy,

·         chcesz mieć dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego.

Sprawdź, co zyskasz decydując się na firmową pocztę elektroniczną z Servizza

Całkowity brak drobnego druczku i nieczystych praktyk

Oferowane konta pocztowe w Servizzie limitowane są wyłącznie poprzez wysokość miesięcznego transferu oraz pojemność systemu pocztowego. Poza tymi zmiennymi każde konto jest wolne od dodatkowych ograniczeń i każde z nich wyposażane jest w funkcjonalne i praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci komfortowo prowadzić swój biznes w sieci.

Kompleksowa ochrona skrzynek pocztowych

Regularnie wykonujemy kopie zapasowe naszych skrzynek pocztowych, dzięki czemu nie musisz obawiać się o utratę kontaktów lub ważnych wiadomości w razie awarii albo ataku. Poza tym każda skrzynka chroniona jest certyfikatem SSL. Udostępniamy Ci również narzędzia do skanowania skrzynek w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania, a także narzędzia antyspamowe pozwalające tworzyć białe i czarne listy, filtrować wiadomości oraz zarządzać nimi.

Intuicyjna, prosta i przyjemna obsługa skrzynki

Dzięki wgraniu niezwykle prostego cPanelu klienta możesz z łatwością zarządzać swoją pocztą. Dodatkowo oferujemy Ci możliwość wyboru jednej z trzech aplikacji do obsługi usługi webmail: Horde, Roundcube i SquirrelMail. Oczywiście możesz zarządzać swoją pocztą również z poziomu dowolnego klienta desktopowego.

Cztery plany cenowe dla każdego

Firmową skrzynkę pocztową założysz u nas najtaniej już za ok. 5,5 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz pakiet Mail 5, który zapewni Ci 5 GB pojemności systemu pocztowego i 200 GB miesięcznego transferu. Największy pakiet cenowy – Mail 75 – zaoferuje Ci aż 75 GB pojemności systemu pocztowego i 1 TB miesięcznego transferu. Otrzymasz go już za ok. 55 zł miesięcznie.

Sprawdź naszą pełną ofertę i postaw na firmową pocztę swoich marzeń!

  • poczta, email, e-mail, skrzynka pocztowa, poczta firmowa, profesjonalny email
  • 0 Użytkownicy uznali to za przydatne
Czy ta odpowiedź była pomocna?

Related Articles

Jak dokonać transferu swojej domeny?

Transfer domeny to zmiana firmy, która zapewnia obsługę domeny, czyli tzw. rejestratora domeny. O...

Co to jest CMS?

CMS (System zarządzania treścią) to bardzo sprytna i przydatna rzecz. Żeby uzmysłowić to sobie,...

Co to jest domena internetowa i jak zdobyć własną?

Komputery nie rozumieją ludzkiego języka, dla nich zrozumiały jest jedynie 'język matematyki'. W...

Co to jest serwer i jak go zdobyć?

Serwer to nic innego, jak specjalnie przygotowany komputer. W chwili, gdy uruchamiasz...

Co to jest szyfrowanie strony?

W chwili, gdy wchodzisz na dowolną stronę WWW, używając normalnego, nieszyfrowanego protokołu...