30% zniżki na pakiet Email, Pro lub Max – na cały czas korzystania z konta.

GetResponse to kompleksowa platforma, oferująca rozwiązania do prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych i sprzedażowych. Posiada narzędzia niezbędnie do dynamicznego rozwoju firm z branży online i e-commerce, m.in. email marketing, intuicyjny system CRM, marketing automation (w tym scoring i tagowanie, web event tracking oraz porzucony koszyk), formularze online, landing pages i webinary. Platforma GetResponse jest dostępna w 24 językach i korzysta z niej ponad 350 000 klientów na całym świecie.

getresponse.com

1 miesiąc testów gratis i 5% stałego rabatu

Brand24 jest narzędziem do monitoringu Internetu, ze szczególnym nastawieniem na media społecznościowe. Narzędzie pozwala zmierzyć buzz dotyczący marki/produktu/firmy w sieci. Zapewnia dostęp i identyfikację internautów, którzy na wybrany temat dyskutują w mediach społecznościowych. Dzięki Brand24 możemy zidentyfikować miejsca potencjalnie kryzysowe, budować swój wizerunek, bądź też wspierać naszych klientów w miejscach, w których poszukują oni informacji (Facebook, fora, mikroblogi itd.)

brand24.pl

30% jednorazowej zniżki na dowolny pakiet miesięczny (Premium lub Business)

Zwiększ skuteczność działań w wyszukiwarkach i content marketingu. Korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań! Marketing w wyszukiwarkach może być bardziej dochodowy, skuteczniejszy i przyjemny. Spróbuj już dziś! Monitoring pozycji, Analiza konkurencji, Content Marketing, Narzędzia, Dla agencji.

semstorm.com

3% rabatu na audyt zgodności i wdrożenie RODO

LexDigital to firma, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności dostosowanie organizacji do nowych zasad RODO. W ramach swoich usług prowadzi szkolenia, audyty, wdrożenia oraz wspiera przedsiębiorców w ciągłym utrzymaniu nowego systemu w zgodzie z rozporządzeniem. Posiada wykwalifikowany zespół ekspertów, zajmujących się bezpieczeństwem danych od lat. Kluczowe w rozwiązaniach proponowanych przez LexDigital jest sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw. Dlatego tworzy je w oparciu o indywidualne potrzeby swoich klientów.

lexdigital.pl

Kod rabatowy 25% na dowolny motyw WordPress

Dlaczego warto wybrać nasze motywy? Są uwielbiane przez użytkowników, liczby mówią same za siebie. Nasze motywy stały się ostoją wśród najpopularniejszych motywów na WordPress.org i to już trwa od dłuższego czasu. Wiele z tych tematów zostało również poleconych przez niektóre z największych stron internetowych. Pirat znany jako Czarnobrody z pewnością był potężny. Nasze wsparcie jest również potężne! Każdy motyw opuszczający wyspę jest zbudowany z myślą o użytkowniku końcowym. Dlatego bardzo poważnie traktujemy wsparcie. Naszym głównym celem jest, abyś był zadowolony z usług, które otrzymujesz bez względu na wszystko.

themeisle.com

Kod rabatowy 20% na dowolny pakiet

Clusteric Search Auditor. Łatwa poprawa widoczności w wyszukiwarkach. CLUSTERIC Search Auditor pozwala łatwo i szybko wykonać m.in. analizę profilu linków domeny, analizę konkurentów oraz ich widoczności w Google czy wybrać najlepsze miejsca do prowadzenia działań marketingowych. Ocena przebiega z uwzględnieniem ponad 100 parametrów rankingowych zebranych w jednym miejscu, co jest jednym z największych atutów narzędzia.

clusteric.com

Rabat 20% na roczny plan PowToon!

Urzeknij ... Zaangażuj ... Wyjaśnij! Niesamowite filmy i prezentacje stworzone za pomocą PowToon! Wszyscy kochają i używają PowToon. Od firm z listy Fortune 500, przez uniwersytety Ivy League, po duże studia Hollywood, czy najbliższego sąsiada. W rzeczywistości PowToon jest tworzony w każdej sekundzie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wpadnij w tę wspaniałość ... nadszedł czas, aby stworzyć PowToon.

powtoon.com

20% zniżki na dowolny kurs

Czego się dziś nauczysz ? To pytanie już na wstępie zadaje ci platforma szkoleniowa Edugrafia.pl która jest doskonałym miejscem, wartym odwiedzenia przez każdego informatyka. Znajdziesz tam wideo kursy z najróżniejszych dziedzin. Skuteczna nauka programowania, grafiki, edycji zdjęć, tworzenia stron z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia i nocy. Jedną z rozwijanych ostatnio kategorii jest nauka SEO oraz marketingu internetowego.

edugrafia.pl

20% jednorazowego rabatu na analizę użyteczności i poprawę konwersji sklepu internetowego

Ideo, bazując na wieloletnim doświadczeniu i dziesiątkach zrealizowanych kampanii ukierunkowanych na konkretne cele sprzedażowe, pomaga poprawiać konwersję sklepów internetowych. Analizujemy potrzeby klientów, określamy główne cele, przeprowadzamy testy, optymalizujemy sklepy internetowe. W efekcie tych działań skutecznie zwiększamy zarówno ilość klientów, jak i dokonywanych przez nich zakupów.

ideo.pl

15% jednorazowego rabatu na projektowanie identyfikacji wizualnej

Jesteśmy rozwijającą się agencją interaktywną. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki profesjonalnej identyfikacji wizualnej Twoja firma może nabrać nowego i niepowtarzalnego charakteru, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Zadbaj o wizerunek Twojej marki już dziś.

toczko.agency

8% stałego rabatu

GoodContent.pl to wyspecjalizowana platforma copywriterska, na której z łatwością zlecisz napisanie unikalnych tekstów! Do dyspozycji masz setki copywriterów, którzy z chęcią napiszą dowolny tekst – niezależnie, czy chodzi o niskiej jakości teksty do SEO, czy też najwyższej jakości artykuły specjalistyczne!

goodcontent.pl

50 złotych na darmowe testy!

GoodTranslate.pl to najszybsza w Polsce platforma tłumaczeniowa - zajmujemy się tłumaczeniem tekstów właściwie każdego rodzaju w obrębie 10 języków. Dzięki setkom współpracujących tłumaczy i automatycznemu procesowi zamówienia, tłumaczenia dostarczamy najszybciej na rynku!

goodtranslate.pl