Zaawansowane opcje hostingu - nie ograniczaj się!

Polecamy nowy artykuł na blogu: Zarządzanie zaawansowanymi opcjami hostingu W artykule opisane zostały kolejne opcje, dostępne dla każdego użytkownika dowolnego pakietu hostingu Servizza. Tym razem skupiliśmy się na narzędziach, dzięki którym możliwe jest zarządzanie szybkością ładowania stron WWW, dostępem do zasobów serwera ... Więcej »

9th Jan 2019
Dodatki do hostingu: PHP, Python, Perl, Ruby, Node, Cloudflare, itp.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W każdym pakiecie hostingowym Servizza masz dostęp również do narzędzi, wspomagających prace programistyczne lub zaplecze dla używanych aplikacji.   Wśród dostępnych opcji znajdziesz: Cloudflare, Pakiety PEAR do PHP, Moduły Perl, Optymalizację strony WWW, Menedżer wielu wersji języka PHP, Edytor ... Więcej »

21st Dec 2018
10 błędów nieudanych e-biznesów, związanych z hostingiem

To nie jest kolejny 'poradnik eksperta', de facto będący 'laniem wody', byleby tylko wyrobić normę pod seo. Pokażę Ci na realnych przykładach, w jaki sposób nieuczciwi dostawcy wprowadzają Cię w błąd, gdzie i jak zakładają pułapki. Na konkretach, z życia wziętych, bez marketingowej ściemy.  Dam Ci również narzędzie, za ... Więcej »

17th Dec 2018
Zdalny administrator, DevOps – admin do wynajęcia

Potrzebna pomoc profesjonalnego administratora serwera lub aplikacji? Zaufaj doświadczonym profesjonalistom, którzy pomogli rozwiązać tysiące problemów – od początkujących start-up’ów, poprzez największe e-commerce, na bankowości i korporacjach kończąc. Oszczędź swój czas oraz pieniądze, a my zajmiemy się zarządzaniem ... Więcej »

6th Dec 2018
Zarządzanie statystykami strony WWW

Polecamy nowy artykuł na blogu: W Servizza udostępniamy Ci szereg narzędzi, dzięki którym zapanujesz nad problemem właściwej analizy ruchu na stronie WWW. Bardzo często będziesz potrzebował statystyk podanych w prostszej formie, a więc łatwiejszych do ogarnięcia. Powinieneś bowiem zwracać baczną uwagę na tego typu dane, jeśli ... Więcej »

5th Dec 2018
Poczta firmowa i RODO – co mogłeś pominąć?

Polecamy nowy artykuł na blogu: Dwie najważniejsze kwestie, które mogłeś pominąć przy dostosowywaniu firmowej poczty e-mail do RODO Po pierwsze, operując firmową pocztą e-mail, istotne jest, aby spełnić obowiązek informacyjny wobec osoby, z którą korespondencja jest prowadzona. Przykładowo: otrzymanie przez pracownika e-maila na ... Więcej »

1st Dec 2018
Domeny – aliasy, przekierowania, subdomeny, zone editor, itp.

Polecamy nowy artykuł na blogu:

W każdym pakiecie Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu. Za jego pośrednictwem uruchomisz narzędzia do zarządzania domenami i ich opcjami. Możliwości tych narzędzi omówimy w kolejnych punktach.

Czytaj dalej...

26th Nov 2018
Poczta e-mail w Servizza – Potężne możliwości.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W Servizza do tematyki poczty e-mail podchodzimy w sposób kompleksowy. Znajdziesz tutaj rozwiązanie, niezależnie od skali potrzeb i Twoich wymagań, jakie stawiasz przed systemem lub serwerem poczty elektronicznej. Niezależnie, czy potrzebujesz prostej i nieskomplikowanej poczt e-mail dla swojej organizacji, ... Więcej »

21st Nov 2018
Black Friday w Servizza!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Servizza z okazji Czarnego Piątku 2018r. Zasady: Organizatorem promocji jest Servizza (pełne dane kontaktowe). Promocja obowiązuje od dn. 2018-11-19. Termin możliwości uzyskania kodu rabatowego (zniżki) mija w dn. 2018-11-25 o godz. 23:59:59. Niniejsza promocja nie łączy się z ew. innymi ... Więcej »

19th Nov 2018
Jak zwiększyć ilość klientów w e-sklepie nawet o 40%? Twarde dane.

Dlaczego Twoja konkurencja rozwija się szybciej?   Polecamy nowy artykuł na blogu: Pewnie nieraz zastanawiałeś się jak zwiększyć ilość klientów Twojego e-biznesu? Co powoduje, że klienci chętniej zostawiają pieniądze w innym e-sklepie? Co mogę zrobić, polepszyć, aby to mój e-biznes zaczął wybijać się, a następnie ... Więcej »

8th Nov 2018