Jak chronić swój biznes przed atakiem? ABC dla MŚP.

Artykuł pomoże Ci opracować swoiste ABC postępowania i zachowań, aby zminimalizować zagrożenia atakiem. Pomoże zweryfikować lub zwrócić uwagę na elementarne działania w tym zakresie. Celem ataków nie są już bowiem, jedynie znane korporacje i osoby. W 2019r. realnie zagrożonych zostało ponad 55% mniejszych ... Więcej »

14th Jan 2020
e-sklep na PrestaShop: Instalacja

Chciałbyś uruchomić własny e-sklep, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z instalacją, konfiguracją i zarządzaniem? Publikujemy cykl poradników, szczegółowo opisujących wszystkie najważniejsze kroki instalacji i zarządzania e-sklepem PrestaShop. Na początek instalacja, na dwa sposoby. Pierwszym z nich będzie całkowicie ... Więcej »

31st Oct 2019
Dedykowana poczta z full-admin oraz groupware

Dedykowana poczta z pełną administracją i oprogramowaniem do współpracy grupowej (groupware). Servizza to nie tylko profesjonalny Hosting WWW i Admin 24. Specjalnie dla naszych Klientów zbudowaliśmy taką ofertę poczty firmowej, która spełnia jednocześnie wszystkie wymagania nowoczesnej organizacji. Dostarcza funkcjonalność ... Więcej »

31st Jul 2019
Jaki hosting dla e-sklepu, e-commerce, na małą stronę, wizytówkę?

Jaki hosting mam wybrać, który pakiet hostingowy będzie dla mnie najlepszy? Nie chciałbym przepłacać, ale jednocześnie zależy mi na odpowiedniej jakości i wydajności. Jest to jedno z częstszych pytań, jakie nam zadajecie, więc postanowiłem zebrać tutaj kilka najważniejszych informacji. Porównam pakiety hostingowe Servizza, ... Więcej »

23rd Jul 2019
Jak pomogliśmy uratować duży e-sklep. Studium przypadku.

"Proszę, pomóżcie mi uratować mój e-sklep, wszystko się wali! Serwer przestał wydalać, a na domiar złego, właśnie rozpoczął się jakiś atak. Tracimy już dziesiątki zamówień!" Z taką właśnie prośbą, jakieś dwa miesiące temu trafił do nas – przyszły – klient. Sytuacja do łatwych nie należała, ponieważ szybko ... Więcej »

11th Jun 2019
Budujemy e-sklep w 2019 roku

10 trendów, które wyróżniają najlepszych! Co powinien mieć sklep internetowy w 2019 r., a co już dawno powinno z niego zniknąć? Nie będziemy Cię zanudzać metodami SMART czy optymalizacją ruchu. Podsuniemy gotowe rozwiązania, które wyróżniają ... Więcej »

27th May 2019
Po zmianach Google spadła pozycja Twojej strony?

Zły wynik w PageSpeed Insights i spadek pozycji – jak rozwiązać problem? Po zmianach Google spadła pozycja Twojej strony? Przerażają Cię wyniki Twojej strony w PageSpeed Insights i martwisz się konsekwencjami? Mozolnie budowana historia i pozycja strony legła w gruzach? Tak, rzeczywiście masz powód do zmartwień, bo ostatnie ... Więcej »

16th Apr 2019
Hosting vs. Administracja serwerami vs. Zarządzanie witryną

Podział obowiązków hostingu, admina serwera oraz programistów i/lub menedżera projektu Prowadzisz e-biznes i chcesz mieć jasność co do zakresu obowiązków wszystkich partnerów i współpracowników? W Servizza dokładnie wiesz za co odpowiedzialny jest hosting i na co możesz liczyć. A, jeśli Twoje potrzeby wykroczą poza ... Więcej »

3rd Apr 2019
Dodatki do hostingu – Kalendarze i terminarze online.

Rozbuduj swój hosting o aplikację własnego kalendarza. Hosting w Servizza to nie tylko strony WWW, ale również setki aplikacji i dodatków. Wśród dostępnych opcji znajdziesz kalendarze, aplikacje do zarządzania czasem lub rezerwacji, które możesz uruchomić kilkoma ... Więcej »

28th Mar 2019
LinkedIn – 12 kroków by wypromować markę w sektorze B2B

Czy wiesz, jaki kolor tła powinna mieć reklama na LinkedIn, żeby użytkownicy klikali w nią chętniej? Czy wiesz, jakiej płci powinna być osoba na reklamowej grafice? Czy wiesz, w jakie dni publikować posty? A może wiesz, jakich haseł „call to action” lepiej unikać? Odpowiedzi znajdziesz w dzisiejszym artykule. Dobrze się ... Więcej »

26th Mar 2019