Poczta e-mail w Servizza – Potężne możliwości.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W Servizza do tematyki poczty e-mail podchodzimy w sposób kompleksowy. Znajdziesz tutaj rozwiązanie, niezależnie od skali potrzeb i Twoich wymagań, jakie stawiasz przed systemem lub serwerem poczty elektronicznej. Niezależnie, czy potrzebujesz prostej i nieskomplikowanej poczt e-mail dla swojej organizacji, ... Więcej »

21st Nov 2018
Black Friday w Servizza!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Servizza z okazji Czarnego Piątku 2018r. Zasady: Organizatorem promocji jest Servizza (pełne dane kontaktowe). Promocja obowiązuje od dn. 2018-11-19. Termin możliwości uzyskania kodu rabatowego (zniżki) mija w dn. 2018-11-25 o godz. 23:59:59. Niniejsza promocja nie łączy się z ew. innymi ... Więcej »

19th Nov 2018
Jak zwiększyć ilość klientów w e-sklepie nawet o 40%? Twarde dane.

Dlaczego Twoja konkurencja rozwija się szybciej?   Polecamy nowy artykuł na blogu: Pewnie nieraz zastanawiałeś się jak zwiększyć ilość klientów Twojego e-biznesu? Co powoduje, że klienci chętniej zostawiają pieniądze w innym e-sklepie? Co mogę zrobić, polepszyć, aby to mój e-biznes zaczął wybijać się, a następnie ... Więcej »

8th Nov 2018
Jak założyć sklep internetowy z budżetem 100 zł.?

Chcesz założyć sklep internetowy, ale nie masz milionów lub nie bardzo wiesz od czego zacząć? Polecamy nowy artykuł na blogu: Marzysz o swoim e-sklepie, chciałbyś uruchomić własny e-commerce? Boisz się jednak, że nie masz odpowiednich środków, a sam nie ogarniesz kwestii technicznych, organizacyjnych i prawnych? Pokażę Ci w jaki ... Więcej »

5th Nov 2018
Hosting - Panel - Kreator kopii zapasowej

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Kreator kopii zapasowej   Nagła awaria, włamanie, atak na stronę, wirus lub inne zagrożenie? Bądź mądry przed szkodą, rób własne kopie bezpieczeństwa! Z Servizza to proste, ... Więcej »

31st Oct 2018
Hosting - Panel - GIT

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: GIT - system kontroli wersji Twórz własne repozytoria, dzięki którym możesz szybko aktualizować swoje aplikacje na serwerze. Od teraz, nawet jeśli popełnisz błąd lub stracisz ... Więcej »

30th Oct 2018
Storytelling w Sieci, czyli jak...

Kiedy 3 lata temu moja córka oznajmiła, że zamierza przyprowadzić na obiad swojego pierwszego chłopaka, wpadłem na genialny – jak mi się wówczas wydawało – pomysł. Nie mogłem pozwolić, żeby smarkacz poczuł się w moim domu zbyt swobodnie. Na godzinę przed obiadem wyszedłem do piwnicy i wyciągnąłem stary, zakurzony ... Więcej »

24th Oct 2018
Niewiele jest takich hostingów

Jaki hosting wybrać? Profesjonalny, pełny i bez ściemy! Gwarantujemy, że niewiele jest takich hostingów, które dostarczą Ci wszystkie te opcje, na tak profesjonalnym poziomie, w tak atrakcyjnych cenach. Polecamy tabelaryczne zestawienie korzyści, jakie dostarczamy wraz z każdym planem hostingowym. Więcej na naszym blogu: link. Więcej »

24th Oct 2018
Hosting - Panel - Konta FTP

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Konta FTP Stwórz swój własny serwer FTP i użyj interfejsu do zarządzania kontami, uprawnieniami i samymi plikami na serwerze. Dostęp do utworzonego konta zapewnisz sobie używając ... Więcej »

23rd Oct 2018
Hosting - Panel - Web disk

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Web disk Użyj interfejsu dysku internetowego do zarządzania plikami na serwerze i manipulowania nimi na wielu typach urządzeń (na przykład na komputerze lub urządzeniu mobilnym). Ten ... Więcej »

17th Oct 2018