Dodatki do hostingu – Kalendarze i terminarze online.

Rozbuduj swój hosting o aplikację własnego kalendarza. Hosting w Servizza to nie tylko strony WWW, ale również setki aplikacji i dodatków. Wśród dostępnych opcji znajdziesz kalendarze, aplikacje do zarządzania czasem lub rezerwacji, które możesz uruchomić kilkoma ... Więcej »

28th Mar 2019
LinkedIn – 12 kroków by wypromować markę w sektorze B2B

Czy wiesz, jaki kolor tła powinna mieć reklama na LinkedIn, żeby użytkownicy klikali w nią chętniej? Czy wiesz, jakiej płci powinna być osoba na reklamowej grafice? Czy wiesz, w jakie dni publikować posty? A może wiesz, jakich haseł „call to action” lepiej unikać? Odpowiedzi znajdziesz w dzisiejszym artykule. Dobrze się ... Więcej »

26th Mar 2019
Jak uruchomić własną Wiki?

Stwórz własną wiki, gdzie będziesz mógł tworzyć i zmieniać treść z poziomu przeglądarki internetowej.  Uruchom portal współpracy nad repozytoriami wiedzy na wybrany temat, encyklopediami lub różnymi społecznymi projektami. Platformy te łatwo uruchomisz za pomocą specjalnego panelu, do którego masz dostęp w każdym ... Więcej »

19th Mar 2019
Własna galeria zdjęć – jak zrobić foto album?

Chcesz udostępnić na swojej stronie zdjęcia, obrazy, grafiki?  Z Servizza szybko uruchomisz galerię  zdjęć, przy pomocy gotowych projektów. W każdym pakiecie Ekonomiczny Hosting WWW, Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu i setek dodatków. Za jego pośrednictwem, kilkoma kliknięciami ... Więcej »

18th Mar 2019
Porównanie systemów LMS, czyli własny e-learning.

Twórz wspaniałe kursy i szkolenia on-line.

Rozwijaj kompetencje współpracowników dzięki intuicyjnej platformie e-learningowej (LMS). Edukuj swoich klientów lub partnerów. Udostępniaj szkolenia e-learningowe i materiały dodatkowe.

https://blog.servizza.com/porownanie-systemow-lms-czyli-wlasny-e-learning/

14th Mar 2019
WordPress czy Joomla? Który CMS lepszy?

Systemy zarządzania treścią (CMS) stały się bardzo popularne.  Dają użytkownikom możliwość stosunkowo łatwego tworzenia wysokiej jakości stron internetowych i zarządzania nimi. Ich obsługa jest na tyle nieskomplikowana, że poradzi sobie z nią każdy przeciętny użytkownik np. Worda. WordPress czy Joomla? Porównanie ... Więcej »

13th Mar 2019
Przyspiesz swoją stronę WWW za pomocą wtyczki do WordPress

LiteSpeed Cache, czyli najlepsza pamięć podręczna dla WordPress LiteSpeed Cache dla WordPress to uniwersalna wtyczka do akceleracji strony, zawierająca wyjątkową pamięć podręczną na poziomie serwera i zbiór funkcji optymalizacyjnych. LSCWP obsługuje WordPress Multisite i jest kompatybilna z najpopularniejszymi wtyczkami, w tym ... Więcej »

7th Mar 2019
Narzędzia baz danych, czyli jak zapanować nad SQL

Możesz uruchomić własną, niezależną platformę do tworzenia i zarządzania danymi.

Gotowe systemy, które zainstalujesz kilkoma kliknięciami, obsługujące m.in. MySQL, PostgreSQL, SQLite, MS SQL i Oracle, itp.

https://blog.servizza.com/narzedzia-baz-danych-czyli-jak-zapanowac-nad-sql/

7th Mar 2019
Środowiska programistyczne na wyciągnięcie ręki.

Jaki Framework wybrać? Framework dostarcza szkielet do tworzenia aplikacji oraz zbiór ogólnych funkcjonalności, które programista może rozszerzać, by dopasować je do konkretnych potrzeb. Gotowe szkielety programistyczne, zestawy komponentów i bibliotek dla programistów tworzących aplikacje. Dzięki frameworkom stworzysz gotową ... Więcej »

5th Mar 2019