Kolejne luki w WordPress - pamiętaj o aktualizacjach

WordPress ogłosił, że załatał cztery luki, które oceniono na 8 w skali od 1-10. Luki te znajdują się w rdzeniu WordPressa i wynikają z błędów wprowadzonych przez sam zespół programistów WordPressa, w wyniku zbyt szybko wprowadzanych zmian. Więcej na stronie: ... Więcej »

18th Feb 2022
4 filary stabilnego e-biznesu, bez marketingowej ściemy

Pierwszy w Polsce e-book dot. najważniejszych filarów każdego e-commerce. Sprawdź dlaczego tak wiele e-biznesów upada. I zobacz jak uniknąć ich błędów.Doświadczeni specjaliści dzielą się wiedzą. Bezpłatnie i przystępnie. https://blog.servizza.com/poradnik/   Szanowni Klienci i Sympatycy Servizza! Przedstawiamy ... Więcej »

1st May 2020
Jak chronić swój biznes przed atakiem? ABC dla MŚP.

Artykuł pomoże Ci opracować swoiste ABC postępowania i zachowań, aby zminimalizować zagrożenia atakiem. Pomoże zweryfikować lub zwrócić uwagę na elementarne działania w tym zakresie. Celem ataków nie są już bowiem, jedynie znane korporacje i osoby. W 2019r. realnie zagrożonych zostało ponad 55% mniejszych ... Więcej »

14th Jan 2020
e-sklep na PrestaShop: Instalacja

Chciałbyś uruchomić własny e-sklep, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z instalacją, konfiguracją i zarządzaniem? Publikujemy cykl poradników, szczegółowo opisujących wszystkie najważniejsze kroki instalacji i zarządzania e-sklepem PrestaShop. Na początek instalacja, na dwa sposoby. Pierwszym z nich będzie całkowicie ... Więcej »

31st Oct 2019
1 2 3