Skrypty webmail, czyli hosting i własna poczta e-mail.

Właściwe zarządzanie pocztą w organizacji. Poczta e-mail jest bardzo ważnym elementem prawie każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości. Przygotowanie właściwie działającego zaplecza systemu komunikacji, często nie jest łatwym zadaniem. Dlatego tak ważne jest wsparcie w tym zakresie ze strony dobrej firmy hostingowej. W ... Więcej »

13th Feb 2019
Giganci chmury obliczeniowej szybko rosną, jak za nimi nadążyć?

Coraz trudniej będzie prowadzić biznes, lekceważąc potencjał cloud computingu. Albo przedsiębiorca dostosuje się do trendu, albo będzie musiał borykać się z coraz większymi problemami. Jak to ogarnąć? Z pomocą przychodzi Admin 24 h. Oferujemy szeroką ofertę fanatycznego wsparcia – od pierwszych kroków, po budowę ... Więcej »

7th Feb 2019
DMS, czyli najlepszy hosting i własna chmura, cloud computing.

Funkcjonalność chmury jako element hostingu – z Servizza to łatwe. Każdy dobry, praktyczny hosting udostępnia również File Manager-a (menadżera plików) i/lub możliwość zarządzania plikami na serwerze za pośrednictwem różnych klientów. W sytuacji, gdy chcesz poszerzyć tę funkcjonalność i uruchomić własne narzędzie, ... Więcej »

4th Feb 2019
70 CMS-ów, czyli jak stworzyć własny portal lub aplikację internetową?

Dziesiątki gotowych aplikacji i CMS do stworzenia własnego portalu. W ramach dostarczanych – wraz z każdym pakietem hostingowym Servizza – aplikacji, znajdziesz również gotowe skrypty platform internetowych i CMS-ów. W Servizza nie ograniczamy się bowiem do samego hostingu, każdy Klient otrzymuje wsparcie na rzadko spotykaną skalę. ... Więcej »

1st Feb 2019
Własny e-sklep - porównanie aplikacji e-commerce.

Chciałbyś uruchomić swój e-sklep, ale masz wątpliwości jakiego użyć oprogramowania? Z Servizza nie musisz ograniczać się, tutaj znajdziesz kilkadziesiąt gotowych aplikacji. Zarówno tych bardziej znanych, popularnych, jak również specjalistycznych lub niszowych. W każdym pakiecie hostingowym, masz dostęp do specjalnego panelu. ... Więcej »

29th Jan 2019
Jak uruchomić bloga? WordPress – co jeszcze?

Tworzenie i zarządzanie własnym blogiem jest bardzo łatwe. O ile rozumiesz ideę CMS i masz rozeznanie wśród dostępnych możliwości. Niekoniecznie przecież musi to być tak popularny WordPress. A jest w czym wybierać! W ogóle nie musisz znać się na tym, wystarczy wypełnienie odpowiednich pól formularza. Do dyspozycji masz zarówno ... Więcej »

25th Jan 2019
Zaawansowane opcje hostingu - nie ograniczaj się!

Polecamy nowy artykuł na blogu: Zarządzanie zaawansowanymi opcjami hostingu W artykule opisane zostały kolejne opcje, dostępne dla każdego użytkownika dowolnego pakietu hostingu Servizza. Tym razem skupiliśmy się na narzędziach, dzięki którym możliwe jest zarządzanie szybkością ładowania stron WWW, dostępem do zasobów serwera ... Więcej »

9th Jan 2019
Dodatki do hostingu: PHP, Python, Perl, Ruby, Node, Cloudflare, itp.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W każdym pakiecie hostingowym Servizza masz dostęp również do narzędzi, wspomagających prace programistyczne lub zaplecze dla używanych aplikacji.   Wśród dostępnych opcji znajdziesz: Cloudflare, Pakiety PEAR do PHP, Moduły Perl, Optymalizację strony WWW, Menedżer wielu wersji języka PHP, Edytor ... Więcej »

21st Dec 2018
10 błędów nieudanych e-biznesów, związanych z hostingiem

To nie jest kolejny 'poradnik eksperta', de facto będący 'laniem wody', byleby tylko wyrobić normę pod seo. Pokażę Ci na realnych przykładach, w jaki sposób nieuczciwi dostawcy wprowadzają Cię w błąd, gdzie i jak zakładają pułapki. Na konkretach, z życia wziętych, bez marketingowej ściemy.  Dam Ci również narzędzie, za ... Więcej »

17th Dec 2018
Zdalny administrator, DevOps – admin do wynajęcia

Potrzebna pomoc profesjonalnego administratora serwera lub aplikacji? Zaufaj doświadczonym profesjonalistom, którzy pomogli rozwiązać tysiące problemów – od początkujących start-up’ów, poprzez największe e-commerce, na bankowości i korporacjach kończąc. Oszczędź swój czas oraz pieniądze, a my zajmiemy się zarządzaniem ... Więcej »

6th Dec 2018