Hosting WWW Premium

Hosting WWW Premium

Usługa oparta na dedykowanych oraz gwarantowanych zasobach, szybkość serwera vps/dedykowanego w połączeniu z naszą platformą hostingową daje największe możliwości. Administrujemy Twoim serwerem 24/7, jednocześnie jesteś jedynym użytkownikiem serwera, co gwarantuje Ci większe bezpieczeństwo oraz brak standardowych limitów.

Ceny netto, jeśli nie podano inaczej

Nie stosujemy 'magicznych' promocji z haczykami. Z góry wiesz ile zapłacisz, bez kruczków i druczków. Co równie ważne: w każdej chwili możesz zrezygnować. Ze zwrotem różnicy i bez zobowiązań.

 • Hosting P4

  104.00 USD/m-c
  1248.00 USD/rok
  Zamów Teraz
  • Dostępność99.9%
  • Gwarantowane ZasobyTAK
  • Dedykowane ZasobyTAK
  • NVME SSD140 GB
  • vCPU 4x2.1 Ghz
  • Transfer∞,sprawdź
  • RAM16 GB
  • KopiaTak
  • WsparcieTicket / Poczta
 • Hosting P8

  130.00 USD/m-c
  1560.00 USD/rok
  Zamów Teraz
  • Dostępność99.9%
  • Gwarantowane ZasobyTAK
  • Dedykowane ZasobyTAK
  • NVME SSD450 GB
  • vCPU 8x3.4 Ghz
  • Transfer∞,sprawdź
  • RAM64 GB
  • KopiaTak
  • WsparcieTicket / Poczta

Stały dostęp do pełnych gwarantowanych zasobów, w przypadku hostingu premium, otrzymujesz wycinek serwera na własność. Prawdziwe zasoby fizyczne dedykowane dla twojego kontenera.

Zasoby kontenera są przypisane najkrótszej możliwej ścieżce komunikacji. Zoptymalizowaliśmy dostęp w celu osiągniecia najmniejszych opóźnień jednocześnie zachowując maksymalną stałą wydajność.

Do każdego zamówionego kontenera otrzymujesz w cenie pakiet Litespeed Cache oraz wtyczkę do aplikacji:

Twojej aplikacji tu nie ma? Nic nie szkodzi, przetestuj swoją aplikację u nas, najprawdopodobniej i tak będzie szybsza niż w standardowym hostingu.

LiteSpeed Cache

Protokół internetowy nowej generacji stworzony przez Google, który uzupełnia braki HTTP/2 zmniejszając opóźnienia spowodowane utratą pakietów oraz handshake. Domyślnie dostępny w przeglądarce Chrome oraz od niedawna w Opera.

Git zintegrowany z naszym hostingiem

Git jest systemem do zarządzania kontrolą wersji, który jest dostępny w naszym cPanelu dla każdego pakietu. Twórz własne repozytoria, dzięki którym możesz szybko aktualizować swoje aplikacje na serwerze.

Nasz hosting wspiera:

Multiwersja (6.x, 8.x, 9.x)

Wersja 5.x, możliwość instalacji bibliotek z repozytorium CPAN.

Multiwersja (5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2), konfigurowalne per domena (własne php.ini, moduły, biblioteki), pełne wsparcie rozszerzeń PEAR w panelu (można samemu instalować rozszerzenia).

Multiwersja (1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4), możliwość instalacji dodatkowych bibliotek w panelu.

Multiwersja (2.7, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6), możliwość instalacji dodatkowych bibliotek w panelu.

Kazdy pakiet hostingowy zawiera

Panel zarządzania

Wspieramy przyjazne URL (rewrite), .htaccess , zabezpieczenia hotlink hasłem. Własne strony błędów. Dostęp do logów przez cpanel, dedykowane zasoby serwera www. ModSecurity dostępne (konfigurowalne per domena).

Panel zarządzania

Do Twojej dyspozycji otrzymujesz spersonalizowany antywirus/antyspam (pełna konfiguracja per domena). Nie kasujemy spamu, to Ty decydujesz co z nim zrobić. Szeroka oferta webmail, wsparcie DKIM/SPF, szyfrowanie, śledzenie dostarczania, listy wysyłkowe oraz automaty pocztowe, wszystko to w pełni konfigurowalne w naszym cPanel.

Panel zarządzania

Wygodne zarządzanie z poziomu cPanel oraz phpMyAdmin, phpPgAdmin, zdalne połączenia(zarządzanie), dedykowane zasoby serwerów DB.

Panel zarządzania

Nasze serwery pracują pod kontrolą najnowszych rozwiązań, które pozwalają wykonać większość aktualizacji bez restartów. Cała przestrzeń użytkowników jest odseparowana, zamknięta w przestrzeni kontenera, skanowana pod kątem malware, wirusów (można również samemu wykonać skan w panelu). Dodatkowe systemy IDS, firewall zwiększą bezpieczeństwo Twoich danych.

Panel zarządzania

cPanel jest jednym z najbardzej przyjaznych użytkownikowi paneli kontrolnych, w naszej konfiguracji dostanież dodatkowo poteżne narzędzia, które sprawią, że większość operacji będzie można wykonać samodzielnie i prosto, dzięki czemu zyskujesz czas na prowadzenie swojego biznesu, tworzenia nowych projektów.

Panel zarządzania

Zarządzanie certyfikatami nigdy nie było takie proste, z poziomu panelu wspieramy w pełni Let`s Encrypt.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:
Większość ograniczeń platformy ma charakter bezpieczeństwa ogólnego, a jeśli np. potrzebujesz wysłać większą ilość poczty i nie będzie to niezgodne z regulaminem konta, zwiększymy Ci limit.
W naszym hostingu nie dość, że skonfigurujesz sobie różne wersje PHP, z różnymi ustawieniami, to jeszcze będziesz mógł sam włączać i instalować moduły PHP/Perl/Python/Ruby.
Wychodzimy z założenia, że każdy wie najlepiej jaką politykę antyspamową chce stosować. Dajemy Ci spore możliwości, dzięki usłudze spam premium deluxe. To Ty decydujesz o punktacji spam i co stanie się z niechcianą pocztą.
To najszybszy i najwydajniejszy w hostingu współdzielonym serwer WWW. Nasze serwery mają w standardzie cache (którym również będziesz mógł sterować). Wspieramy htaccess i jesteśmy w pełni kompatybilni z Apache.
Wszystkiego, co niezgodne z prawem i regulaminem usługi. Nie wolno m.in.: stawiać botnetów, tworzyć warezów, tworzyć serwisów przechowujących pliki (a’la Chomik), wykonywać obliczeń dla koparek kryptowalut, itp.
Nie limitujemy ilości skrzynek, kont FTP, ilości witryn itd. Twój kontener - Twoja sprawa.
Nie od razu, dopiero po dwukrotnym przekroczeniu miesięcznego limitu. Dodatkowy 1TB transferu to tylko 10zł netto (do wykorzystania w ciągu roku lub w pakiecie miesięcznym – do wyboru).
Stosujemy najwyższej jakości rozwiązania klasy SSD Enterprise, co pozwala nam dostarczyć naprawdę szybkie zasoby dyskowe, nawet do 1 mln IOPS per serwer przy nadal rozsądnej cenie konta.
Dla każdego konta przypisane są zasoby sprzętowe (procesor, pamięć, dysk, sieć). Procent określony przy kontenerze jest sumą godzinowego użycia na serwerze np. dla KONTENER 4 będzie to: 7000 sekund CPU, 2GB pamięci i aż 2500(zapis)/8000(odczyt) operacji dyskowych! Nie limitujemy, ile Twój skrypt będzie się wykonywał, to Ty decydujesz jak wykorzystasz zasoby.
Jako pierwsi na rynku oferujemy dedykowane zasoby dla baz danych, serwera www, poczty, systemu. Tylko u nas, jeśli dostajesz 7000 sekund CPU, to otrzymujesz je do wykorzystania w 100%. Nie wliczymy Ci połowy tego czasu jako obsługę procesów! Twoje zapytania do baz danych, procesy CRON, PHP, Python, Ruby, czy inne, swobodnie będą mogły wykonać się w Twoim limicie.
Stosujemy politykę gwarantowanych zasobów (nawet w usłudze współdzielonego hostingu), więc nie zablokujemy Ci usług, jeśli przekroczysz godzinowe (czy nawet dzienne) zużycie swoich zasobów (choć na pewno powiadomimy Cię o tym i popracujemy nad optymalizacją). Tylko w niektórych przypadkach, kiedy np. Twój kontener zacznie wysyłać masowo spam, nałożymy miękką blokadę dla Twojego bezpieczeństwa (sam będziesz mógł ją zdjąć). W ekstremalnych przypadkach stosujemy tylko twarde blokady i zawsze będziemy starać się z Tobą rozwiązać problem.