DOŚWIADCZENIE & PROFESJONALIZM, czyli PRO4PRO

Servizza to wyjątkowa firma. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu globalnych firm we wszystkich rozmiarach i budujemy bogactwo wiedzy na temat hostingu internetowego, które od tego czasu plasuje naszych specjalistów na najwyższym poziomie. Możesz na nas polegać, jeśli chodzi o wszystkie aspekty hostingu i administracji. Z 24 godzinnym wsparciem i gwarancją zwrotu pieniędzy nie ma powodu, aby nie spróbować już dzisiaj!

Stefan Servinski

"Oferta Servizza składa się z dwóch głównych trzonów: Admin 24h & Hosting PRO. Usługi administracyjne i tzw. DevOps świadczymy od kilkunastu lat, w tym wielu dużym podmiotom, również e-commerce. Przez lata borykaliśmy się z kiepską jakością usług hostingowych, więc w końcu stworzyliśmy własną ofertę. Taką, jakiej sami oczekiwaliśmy. Poczatkowo wyłącznie dla własnych Klientów, aż w końcu w 2017r. powstała Servizza. Oferta natychmiast trafiła na podatny grunt, więc utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jest popyt na prawdziwy hosting PRO, zaserwowany w sposób uczciwy, bez 'ściemy'. W ramach usług administracji rozwiązujemy mnóstwo problemów, związanych z wydajnością, optymalizacją, bezpieczeństwem i ogólnym doradztwem dla e-commerce. Na nas możesz liczyć, bo doskonale wiemy, jak to wygląda od Twojej strony.

Podstawowa funkcjonalność

Jesteśmy unikatowi na rynku.

Nasza załoga ma duże, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku hostingu i usług IT. Pozwala nam to uniknąć starych schematów i błędów, jednocześnie proponując absolutnie innowacyjny model obsługi, jak i firmy całościowo. Wierzymy, że dla każdego na rynku jest miejsce, a model biznesowy można zbudować dzięki pełnej transparentności i uczciwemu wzajemnemu traktowaniu – bez ściemy!

Podstawowa funkcjonalność

Działamy globalnie.

Obsługujemy klientów przede wszystkim na terenie całej Unii Europejskiej, a nasze oddziały budowane są bez ograniczeń i barier. Nasze serwery są fizycznie umiejscowione w bardzo innowacyjnym Centrum Danych. Jako partner biznesowy Hetzner wykorzystujemy ich infrastrukturę, co pozwala nam gwarantować dostęp do najszybszych węzłów tranzytowych w Europie. Mamy bezpośredni dostęp do ponad 1 TBit infrastruktury sieciowej.

Dlaczego my?

Główne powody, dla których powinieneś wybrać naszą firmę:

  • Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy.
  • Słuchamy Twoich informacji zwrotnych.
  • Zapewniamy wysoki poziom wsparcia.
  • Skupiamy się na jakości naszych usług.
  • Powody kategorii 'ciężkiej' znajdziesz tutaj.

Dane kontaktowe i rejestracyjne

Servizza PL Sp. z o.o. Sp.k.
40-082 Katowice, ul. Sobieskiego 11/E6
KRS: 0000694232, NIP: PL6342904972, REGON: 368219621
Biuro Obsługi Klienta:
40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 188c
e-mail: biuro@servizza.com

Formularz dla kontaktu przedsprzedażowego: kliknij
Formularz kontaktowy z działem wsparcia (system zgłoszeń): kliknij

Metody płatności

Credit Card Bank transfer PayPal