Skrypty webmail, czyli hosting i własna poczta e-mail.

Właściwe zarządzanie pocztą w organizacji. Poczta e-mail jest bardzo ważnym elementem prawie każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości. Przygotowanie właściwie działającego zaplecza systemu komunikacji, często nie jest łatwym zadaniem. Dlatego tak ważne jest wsparcie w tym zakresie ze strony dobrej firmy hostingowej. W ... Więcej »

13th Feb 2019
Giganci chmury obliczeniowej szybko rosną, jak za nimi nadążyć?

Coraz trudniej będzie prowadzić biznes, lekceważąc potencjał cloud computingu. Albo przedsiębiorca dostosuje się do trendu, albo będzie musiał borykać się z coraz większymi problemami. Jak to ogarnąć? Z pomocą przychodzi Admin 24 h. Oferujemy szeroką ofertę fanatycznego wsparcia – od pierwszych kroków, po budowę ... Więcej »

7th Feb 2019
DMS, czyli najlepszy hosting i własna chmura, cloud computing.

Funkcjonalność chmury jako element hostingu – z Servizza to łatwe. Każdy dobry, praktyczny hosting udostępnia również File Manager-a (menadżera plików) i/lub możliwość zarządzania plikami na serwerze za pośrednictwem różnych klientów. W sytuacji, gdy chcesz poszerzyć tę funkcjonalność i uruchomić własne narzędzie, ... Więcej »

4th Feb 2019
70 CMS-ów, czyli jak stworzyć własny portal lub aplikację internetową?

Dziesiątki gotowych aplikacji i CMS do stworzenia własnego portalu. W ramach dostarczanych – wraz z każdym pakietem hostingowym Servizza – aplikacji, znajdziesz również gotowe skrypty platform internetowych i CMS-ów. W Servizza nie ograniczamy się bowiem do samego hostingu, każdy Klient otrzymuje wsparcie na rzadko spotykaną skalę. ... Więcej »

1st Feb 2019