Systemy help-desk, czyli jak ogarnąć obsługę klienta.

Obsługa klienta, helpdesk – bez ograniczeń W każdym pakiecie Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu z kilkoma setkami różnych rozwiązań. Znajdziesz tam również kilkanaście aplikacji do obsługi i udzielania wsparcia klientowi. Gotowych systemów, dzięki którym zapanujesz nad procesami, ... Więcej »

26th Feb 2019
ERP, CRM, HRM - zapanuj nad procesami w biznesie.

Aplikacje wspomagające zarządzanie firmą, typu ERP, CRM, HRM, w dzisiejszych czasach są wręcz niezbędne w większości przedsiębiorstw. Pakiety Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, to nie tylko jeden z najlepszych hostingów na rynku. Wraz z każdym z nich, otrzymujesz setki różnych opcjonalnych rozwiązań i narzędzi. ... Więcej »

22nd Feb 2019
Co zrobić, aby znaleźć się w TOP-3 Google, co naprawdę działa?

SEO vs. PageSpeed. Od zera do lidera, czyli najlepszy hosting bez ściemy. W artykule pokazujemy w jaki sposób nasza strona znalazła się w TOP-3 Google. Kilka miesięcy wcześniej nie klasyfikując się nawet do TOP-100. Dla bardzo konkurencyjnej frazy. Opisujemy jakie podjęliśmy działania oraz jakie popełniliśmy błędy. Pokazujemy co ... Więcej »

20th Feb 2019
Management tool – wyklikaj własną platformę współpracy

Zarządzanie projektami, tworzenie tasków, nadzór nad realizowanymi w grupach pracami, kolaboracja danych, itp. Z Servizza każdego rodzaju praca i współpraca na odległość może być łatwa, jak nigdy dotąd. Wystarczy, że uruchomisz swój własny portal, który będzie wspomagał Twoją pracę na każdym ... Więcej »

19th Feb 2019
Skrypty webmail, czyli hosting i własna poczta e-mail.

Właściwe zarządzanie pocztą w organizacji. Poczta e-mail jest bardzo ważnym elementem prawie każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości. Przygotowanie właściwie działającego zaplecza systemu komunikacji, często nie jest łatwym zadaniem. Dlatego tak ważne jest wsparcie w tym zakresie ze strony dobrej firmy hostingowej. W ... Więcej »

13th Feb 2019
Giganci chmury obliczeniowej szybko rosną, jak za nimi nadążyć?

Coraz trudniej będzie prowadzić biznes, lekceważąc potencjał cloud computingu. Albo przedsiębiorca dostosuje się do trendu, albo będzie musiał borykać się z coraz większymi problemami. Jak to ogarnąć? Z pomocą przychodzi Admin 24 h. Oferujemy szeroką ofertę fanatycznego wsparcia – od pierwszych kroków, po budowę ... Więcej »

7th Feb 2019
DMS, czyli najlepszy hosting i własna chmura, cloud computing.

Funkcjonalność chmury jako element hostingu – z Servizza to łatwe. Każdy dobry, praktyczny hosting udostępnia również File Manager-a (menadżera plików) i/lub możliwość zarządzania plikami na serwerze za pośrednictwem różnych klientów. W sytuacji, gdy chcesz poszerzyć tę funkcjonalność i uruchomić własne narzędzie, ... Więcej »

4th Feb 2019
70 CMS-ów, czyli jak stworzyć własny portal lub aplikację internetową?

Dziesiątki gotowych aplikacji i CMS do stworzenia własnego portalu. W ramach dostarczanych – wraz z każdym pakietem hostingowym Servizza – aplikacji, znajdziesz również gotowe skrypty platform internetowych i CMS-ów. W Servizza nie ograniczamy się bowiem do samego hostingu, każdy Klient otrzymuje wsparcie na rzadko spotykaną skalę. ... Więcej »

1st Feb 2019