Top 7 narzędzi dla marketerów

Na rynku istnieje wiele narzędzi, pozwalają znacząco zoptymalizować czas i usprawnić realizowanie zadań przez marketerów, content managerów, czy innych osób działających w sektorze social media. Poniżej najdziesz spis najpopularniejszych 7 narzędzi, które zwiększą wydajność oraz efektywność.

narzedzia dla marketingu

1.     Instagress – nowi obserwatorzy na Instagramie

Instagress to sprytne narzędzie, które pozwala zautomatyzować interakcje dotyczące grupy obserwatorów, co pozwala maksymalizować ich przyrost. Aplikacja umożliwia podpięcie kilku kont jednocześnie, a także ustawianie reguł i filtrów, które ograniczają docelową grupę odbiorców. Miesięczny koszt dostępu do aplikacji wynosi 9,99 dolarów, jednak przez trzy pierwsze dni aplikacja jest udostępniana za darmo.

2.     Letstag – łatwe zarządzanie hasztagami

Aplikacja umożliwia sprawne przeszukiwanie chmury najczęściej wykorzystywanych hasztagów, które powiązane są z danymi słowami kluczowymi. Jest to prosta aplikacja, która pozwala w prosty sposób wybrać tagi do utworzonego posta. Dostęp do aplikacji jest darmowy.

3.     Feedly – nowa wersja RSS

Oprogramowanie doskonale sprawdza się do agregowania newsów i artykułów z wybranej ilości stron, blogów, witryn i portali. Dzięki Feedly wszystkie nowe publikacje trafiają w jedno miejsce, które zapewnia do nich łatwy i przyjemny dostęp z opcją zapisywania tekstów do przeczytania na później. Źródła mogą być dzielone wedle tematyki. Aplikacja jest darmowa do 100 różnych źródeł.

4.     Pocket – schowek na internetowe treści

Pocket to jedna z praktyczniejszych aplikacji webowych, która pozwala zapisywać strony, maile, artykuły, grafiki, pliki wideo i wiele innych treści w specjalnym schowku po to, by wrócić do materiałów później. Treści mogą być kategoryzowane wedle tagów oraz działów. Aplikacja jest darmowa.

5.     Newspoint – monitorowanie mediów

Newspoint to sprawnie funkcjonujący, pozwalający na kompleksowe wyszukiwanie treści program. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie prasy, RTV i treści internetowych. Pozwala na proste wyszukiwanie newsów za pośrednictwem fraz, a także posiada wskaźniki efektywnościowe, które mogą być wykorzystywane przez marketerów. Plany cenowe Newspointa rozpoczynają się od 99 zł miesięcznie, jednak pierwsze 14 dni jest darmowe.

6.     NapoleonCat – zarządzanie działaniami w mediach społecznościowych

NapoleonCat to rozbudowana aplikacja pozwala planować, moderować oraz analizować działania w najpopularniejszych portalach społecznościowych. Program pozwala na interakcje ze społecznością, dostarcza wiele ważnych informacji pozwalających na efektywną analizę działań społecznościowych, a także udostępnia wiele rozwiązań pozwalających na automatyzację opartą na wybranych regułach moderacji. Co więcej, NapoleonCat generuje czytelne raporty. Do pięciu obsługiwanych profili koszt zakupu narzędzia wynosi 297 złotych.

7.     TweetDeck – organizacja pracy na Twitterze

Jest to niewielka aplikacja, która pozwala kompleksowo obsługiwać kilka kont na Twitterze. Program pozwala personalizować interface, a także planować tweety. Dostęp do TweetDeck jest darmowy.
  • marketing, marketer, narzędzia dla marketerów
  • 0 Użytkownicy uznali to za przydatne
Czy ta odpowiedź była pomocna?

Related Articles

Blog – element marketingu online

Choć blogi powstały wiele lat temu, wciąż cieszą się uznaniem oraz okazują się jednym z...

Video marketing na stronie – czy warto?

Video marketing to obecnie jedno z najskuteczniejszych oraz najpopularniejszych działań content...

Analizowanie danych w Google Analytics – o czym warto pamiętać?

Google Analitycs to jedno z podstawowych i fundamentalnych narzędzi służących kompleksowej...

Automatyzacja marketingu – najpopularniejsze błędy

Automatyzacja marketingu to ciekawe, obszerne i niezwykle praktyczne zjawisko, które doskonale...

Jak zapewnić sobie wysoką efektywność mailingu?

E-mail marketing to obecnie jeden z popularniejszych kanałów docierania do stałych oraz...