Własny e-sklep - porównanie aplikacji e-commerce.

Chciałbyś uruchomić swój e-sklep, ale masz wątpliwości jakiego użyć oprogramowania? Z Servizza nie musisz ograniczać się, tutaj znajdziesz kilkadziesiąt gotowych aplikacji. Zarówno tych bardziej znanych, popularnych, jak również specjalistycznych lub niszowych. W każdym pakiecie hostingowym, masz dostęp do specjalnego panelu. ... Więcej »

29th Jan 2019
Jak uruchomić bloga? WordPress – co jeszcze?

Tworzenie i zarządzanie własnym blogiem jest bardzo łatwe. O ile rozumiesz ideę CMS i masz rozeznanie wśród dostępnych możliwości. Niekoniecznie przecież musi to być tak popularny WordPress. A jest w czym wybierać! W ogóle nie musisz znać się na tym, wystarczy wypełnienie odpowiednich pól formularza. Do dyspozycji masz zarówno ... Więcej »

25th Jan 2019
Zaawansowane opcje hostingu - nie ograniczaj się!

Polecamy nowy artykuł na blogu: Zarządzanie zaawansowanymi opcjami hostingu W artykule opisane zostały kolejne opcje, dostępne dla każdego użytkownika dowolnego pakietu hostingu Servizza. Tym razem skupiliśmy się na narzędziach, dzięki którym możliwe jest zarządzanie szybkością ładowania stron WWW, dostępem do zasobów serwera ... Więcej »

9th Jan 2019