Dodatki do hostingu: PHP, Python, Perl, Ruby, Node, Cloudflare, itp.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W każdym pakiecie hostingowym Servizza masz dostęp również do narzędzi, wspomagających prace programistyczne lub zaplecze dla używanych aplikacji.   Wśród dostępnych opcji znajdziesz: Cloudflare, Pakiety PEAR do PHP, Moduły Perl, Optymalizację strony WWW, Menedżer wielu wersji języka PHP, Edytor ... Więcej »

21st Dec 2018
10 błędów nieudanych e-biznesów, związanych z hostingiem

To nie jest kolejny 'poradnik eksperta', de facto będący 'laniem wody', byleby tylko wyrobić normę pod seo. Pokażę Ci na realnych przykładach, w jaki sposób nieuczciwi dostawcy wprowadzają Cię w błąd, gdzie i jak zakładają pułapki. Na konkretach, z życia wziętych, bez marketingowej ściemy.  Dam Ci również narzędzie, za ... Więcej »

17th Dec 2018
Zdalny administrator, DevOps – admin do wynajęcia

Potrzebna pomoc profesjonalnego administratora serwera lub aplikacji? Zaufaj doświadczonym profesjonalistom, którzy pomogli rozwiązać tysiące problemów – od początkujących start-up’ów, poprzez największe e-commerce, na bankowości i korporacjach kończąc. Oszczędź swój czas oraz pieniądze, a my zajmiemy się zarządzaniem ... Więcej »

6th Dec 2018
Zarządzanie statystykami strony WWW

Polecamy nowy artykuł na blogu: W Servizza udostępniamy Ci szereg narzędzi, dzięki którym zapanujesz nad problemem właściwej analizy ruchu na stronie WWW. Bardzo często będziesz potrzebował statystyk podanych w prostszej formie, a więc łatwiejszych do ogarnięcia. Powinieneś bowiem zwracać baczną uwagę na tego typu dane, jeśli ... Więcej »

5th Dec 2018
Poczta firmowa i RODO – co mogłeś pominąć?

Polecamy nowy artykuł na blogu: Dwie najważniejsze kwestie, które mogłeś pominąć przy dostosowywaniu firmowej poczty e-mail do RODO Po pierwsze, operując firmową pocztą e-mail, istotne jest, aby spełnić obowiązek informacyjny wobec osoby, z którą korespondencja jest prowadzona. Przykładowo: otrzymanie przez pracownika e-maila na ... Więcej »

1st Dec 2018