Domeny – aliasy, przekierowania, subdomeny, zone editor, itp.

Polecamy nowy artykuł na blogu:

W każdym pakiecie Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu. Za jego pośrednictwem uruchomisz narzędzia do zarządzania domenami i ich opcjami. Możliwości tych narzędzi omówimy w kolejnych punktach.

Czytaj dalej...

26th Nov 2018
Poczta e-mail w Servizza – Potężne możliwości.

Polecamy nowy artykuł na blogu: W Servizza do tematyki poczty e-mail podchodzimy w sposób kompleksowy. Znajdziesz tutaj rozwiązanie, niezależnie od skali potrzeb i Twoich wymagań, jakie stawiasz przed systemem lub serwerem poczty elektronicznej. Niezależnie, czy potrzebujesz prostej i nieskomplikowanej poczt e-mail dla swojej organizacji, ... Więcej »

21st Nov 2018
Black Friday w Servizza!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Servizza z okazji Czarnego Piątku 2018r. Zasady: Organizatorem promocji jest Servizza (pełne dane kontaktowe). Promocja obowiązuje od dn. 2018-11-19. Termin możliwości uzyskania kodu rabatowego (zniżki) mija w dn. 2018-11-25 o godz. 23:59:59. Niniejsza promocja nie łączy się z ew. innymi ... Więcej »

19th Nov 2018
Jak zwiększyć ilość klientów w e-sklepie nawet o 40%? Twarde dane.

Dlaczego Twoja konkurencja rozwija się szybciej?   Polecamy nowy artykuł na blogu: Pewnie nieraz zastanawiałeś się jak zwiększyć ilość klientów Twojego e-biznesu? Co powoduje, że klienci chętniej zostawiają pieniądze w innym e-sklepie? Co mogę zrobić, polepszyć, aby to mój e-biznes zaczął wybijać się, a następnie ... Więcej »

8th Nov 2018
Jak założyć sklep internetowy z budżetem 100 zł.?

Chcesz założyć sklep internetowy, ale nie masz milionów lub nie bardzo wiesz od czego zacząć? Polecamy nowy artykuł na blogu: Marzysz o swoim e-sklepie, chciałbyś uruchomić własny e-commerce? Boisz się jednak, że nie masz odpowiednich środków, a sam nie ogarniesz kwestii technicznych, organizacyjnych i prawnych? Pokażę Ci w jaki ... Więcej »

5th Nov 2018