Hosting - Panel - Kreator kopii zapasowej

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Kreator kopii zapasowej   Nagła awaria, włamanie, atak na stronę, wirus lub inne zagrożenie? Bądź mądry przed szkodą, rób własne kopie bezpieczeństwa! Z Servizza to proste, ... Więcej »

31st Oct 2018
Hosting - Panel - GIT

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: GIT - system kontroli wersji Twórz własne repozytoria, dzięki którym możesz szybko aktualizować swoje aplikacje na serwerze. Od teraz, nawet jeśli popełnisz błąd lub stracisz ... Więcej »

30th Oct 2018
Storytelling w Sieci, czyli jak...

Kiedy 3 lata temu moja córka oznajmiła, że zamierza przyprowadzić na obiad swojego pierwszego chłopaka, wpadłem na genialny – jak mi się wówczas wydawało – pomysł. Nie mogłem pozwolić, żeby smarkacz poczuł się w moim domu zbyt swobodnie. Na godzinę przed obiadem wyszedłem do piwnicy i wyciągnąłem stary, zakurzony ... Więcej »

24th Oct 2018
Niewiele jest takich hostingów

Jaki hosting wybrać? Profesjonalny, pełny i bez ściemy! Gwarantujemy, że niewiele jest takich hostingów, które dostarczą Ci wszystkie te opcje, na tak profesjonalnym poziomie, w tak atrakcyjnych cenach. Polecamy tabelaryczne zestawienie korzyści, jakie dostarczamy wraz z każdym planem hostingowym. Więcej na naszym blogu: link. Więcej »

24th Oct 2018
Hosting - Panel - Konta FTP

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Konta FTP Stwórz swój własny serwer FTP i użyj interfejsu do zarządzania kontami, uprawnieniami i samymi plikami na serwerze. Dostęp do utworzonego konta zapewnisz sobie używając ... Więcej »

23rd Oct 2018
Hosting - Panel - Web disk

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Web disk Użyj interfejsu dysku internetowego do zarządzania plikami na serwerze i manipulowania nimi na wielu typach urządzeń (na przykład na komputerze lub urządzeniu mobilnym). Ten ... Więcej »

17th Oct 2018
Hosting - Panel - Wykorzystanie dysku

Hosting PRO, dla wymagających.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj: Wykorzystanie dysku W każdej chwili masz wgląd w dane, dotyczące ilości wolnego miejsca na dysku. Pliki zajmują zwykle więcej miejsca na dysku, niż wskazuje na to ich faktyczny ... Więcej »

16th Oct 2018
Hosting - Panel - Opcja nr 3/760: Ochrona katalogów

Hosting Servizza to również ogromna ilość funkcji, którymi można dowolnie zarządzać.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj na tapecie opcja nr 3/760 - Ochrona prywatności katalogów Możesz dowolnemu katalogowi w swoim hostingu nadać hasło ... Więcej »

12th Oct 2018
Hosting - Panel - Opcja nr 2/760: Obrazy

Hosting Servizza to również ogromna ilość funkcji, którymi można dowolnie zarządzać.   Kontynuując wątek o ogromnej ilości funkcji, jakie masz do dyspozycji w każdym planie hostingowym:   Dzisiaj na tapecie opcja nr 2/760 - Obrazy Narzędzie umożliwia łatwe zarządzanie obrazami, zdjęciami, grafikami na serwerze. Możesz je ... Więcej »

10th Oct 2018
Hosting Servizza - ogrom możliwości!

Hosting Servizza to również ogromna ilość funkcji, którymi można dowolnie zarządzać.   Nie musisz, ale możesz :) Nie wystarcza Ci szablonowa konfiguracja, bądź chcesz samemu zbudować serwis/portal/aplikację? Masz do pełnej dyspozycji wszystko, czego potrzebujesz. Ponad 80 zarządzanych opcji (wiele z kolejnymi 'pod-opcjami') i ... Więcej »

9th Oct 2018