4 filary stabilnego e-biznesu, bez marketingowej ściemy

Pierwszy w Polsce e-book dot. najważniejszych filarów każdego e-commerce.

Poradnik: 250+ stron, 100% free!

Sprawdź dlaczego tak wiele e-biznesów upada. I zobacz jak uniknąć ich błędów.
Doświadczeni specjaliści dzielą się wiedzą. Bezpłatnie i przystępnie.

https://blog.servizza.com/poradnik/

 

Szanowni Klienci i Sympatycy Servizza!

Przedstawiamy Państwu zupełnie wyjątkową akcję Servizza i Partnerów, będącą odpowiedzią na bieżącą sytuację. Wkrótce powstanie wiele nowych e-biznesów, w związku z sytuacją. Poradnik ma ustrzec e-przedsiębiorców przed błędami, powszechnie popełnianymi podczas startu w e-biznesie.

Jest to pierwsza i jedyna na rynku publikacja, dzięki której czytelnik nauczy się wielu bardzo ważnych kwestii, związanych z uruchomieniem i prowadzeniem e-biznesu. Również wśród Państwa znajdują się właściciele e-biznesów, którzy na swojej drodze napotkali różne 'okołotechniczne' problemy. Publikacja odpowiada na pytanie, dlaczego tak się stało i jak temu zaradzić na przyszłość. 

Nie jest to żadne 'wodolejstwo', jakich wiele, czy sposób na zebranie bazy leadów. Książka (w wersji elektronicznej, tzw. e-book) ma ustrzec przedsiębiorców przed błędami, powszechnie popełnianymi podczas startu w e-biznesie. Poziom wiedzy nt. takich kwestii, jak hosting, rola IT, bezpieczeństwo, prawo & rodo, jest często porażający. Dzięki rzetelnej wiedzy, choć części właścicieli e-biznesów uda się ustrzec tych błędów.

Objętość: ponad 250 stron, same konkrety, merytoryka. Wiedza, za którą - w normalnej sytuacji - trzeba zapłacić, często dużo (specjaliści IT, prawo, bezpieczeństwo, etc.). Wszystko całkowicie bezpłatnie (również bez opłaty w formie danych kontaktowych).

Poradnik jest kolejnym dużym przedsięwzięciem, zmierzającym w kierunku działań edukacyjnych Servizza.

Przy tej okazji przypominamy również o wyjątkowej Gwarancji Servizza:

https://blog.servizza.com/hosting-z-gwarancja-na-pismie/

Z wyrazami szacunku,

Zespół Servizza.

Friday, May 1, 2020

« Wróć