Kalendarze i kontakty

Aby mieć dostęp do kalendarzy i kontaktów na swoich urządzeniach osobistych, musisz skonfigurować klienta pod kątem nawiązywania połączeń z serwerem CalDAV w przypadku kalendarzy oraz z serwerem CardDAV w przypadku kontaktów. Skonfiguruj klienta zgodnie z poniższymi informacjami. 

Jeśli masz inne aplikacje do obsługi kalendarzy lub kontaktów, niż klienty dystrybuowane z urządzeniami firmy Apple®, które są zgodne z tymi protokołami, możesz za ich pomocą korzystać ze swoich kalendarzy i kontaktów. 

Poniższa konfiguracja korzysta z protokołów Autodiscovery i obsługuje większość współczesnych klientów CalDAV i CardDAV.

Aby uzyskać dostęp do swoich kalendarzy, możesz dodać do swojej aplikacji klienckiej do obsługi kalendarzy jedną z poniższych konfiguracji serwera CalDAV. Aby uzyskać dostęp do swoich kontaktów, możesz dodać do swojej aplikacji klienckiej do obsługi kontaktów jedną z poniższych konfiguracji serwera CardDAV. Musisz osobno skonfigurować serwer z zastosowaniem swojej nazwy użytkownika. Jeśli aplikacja kliencka nie zawiera w swojej konfiguracji pola Serwer, konieczne może być wybranie opcji Ręczna lub Ustawienia zaawansowane.kalendarze-kontakty 

Bezpośrednie adresy URLs kalendarzy i kontaktów. Niektóre aplikacje nie mogą pobrać listy kalendarzy i książek adresowych z serwerów CalDAV i CardDAV. W przypadku tych aplikacji musisz osobno wskazać adresy URL poszczególnych kalendarzy i książek adresowych. Lista adresów URLs znajduje się poniżej.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy skontaktuj się z naszą Pomocą Techniczną
 
 
  • kalendarz, kontakty, e-mail, książka adresowa
  • 0 Użytkownicy uznali to za przydatne
Czy ta odpowiedź była pomocna?

Related Articles

Narzędzie antyspamowe - ASSP

ASSP Deluxe Cpanel Jest to filtr anty-spamowy Anti Spam Smtp Proxy kierowany do użytkowników,...

Szyfrowanie

W celu zwiększenia bezpieczeństwa możesz zaszyfrować wiadomości, które masz zamiar wysłać. GnuPG...

Automaty Pocztowe

Skonfiguruj konto email, aby wysyłać automatyczne wiadomości e-mail. Może się to przydać, gdy...

Globalne i pojedyncze filtry poczty e-mail

Tworzenie filtrów poczty e-mail i zarządzanie nimi na potrzeby głównego konta e-mail. W celu...

Uwierzytelnianie

Funkcja uwierzytelniania poczty e-mail pomaga zapobiegać spamowi. Opcje wymienione poniżej...