Rodo Mail

W naszej usłudze pocztowej podpisanie Umowy Powierzenia Danych Osobowych dostępne jest w każdym pakiecie, bez dodatkowych opłat. Ponadto, w każdej chwili i bez dodatkowych opłat, możesz skorzystać z poradnika oraz szablonów dokumentacji RODO

wszystkie podane ceny są cenami netto

Szukasz alternatywy dla 'portalowego' adresu e-mail?

Od 25.05.18r. nie możesz używać w firmie skrzynek pocztowych, bez podpisanej umowy przetwarzania danych, więc martwisz się jak rozwiązać problem?

Już nie musisz ryzykować, oto rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Nie limitujemy liczby skrzynek, aliasów, itd, jedynym limitem jest pojemność systemu pocztowego (z możliwością płynnego zwiększania) oraz parametry bezpieczeństwa (z możlowścią powiększenia w uzasadnionym przypadku).

Użyj własnej domeny lub skorzystaj z naszych domen do wyboru (.biznesemail.pl, .proemail.pl, .bizpoczta.pl), np.:

jankowalski@mojafirma.proemail.pl

Mail 5

 • Pojemność systemu pocztowego - 5 GB
 • Transfer na miesiąc - 200 GB
 • Kopia zapasowa - TAK
 • Wsparcie - czat/poczta
 • Maksymalny rozmiar załącznika - 1 GB
  Opcjonalnie: Zwiększenie maks. rozmiaru załącznika
30.00 /m-c
36.90 /m-c brutto
171.00 /6 m-cy (-5%)
324.00 /rok (-10%)
Zamów Teraz

Mail 20

 • Pojemność systemu pocztowego - 20 GB
 • Transfer na miesiąc - 400 GB
 • Kopia zapasowa - TAK
 • Wsparcie - czat/poczta
 • Maksymalny rozmiar załącznika - 1 GB
  Opcjonalnie: Zwiększenie maks. rozmiaru załącznika
60.00 /m-c
73.80 /m-c brutto
342.00 /6 m-cy (-5%)
648.00 /rok (-10%)
Zamów Teraz

Mail 45

 • Pojemność systemu pocztowego - 45 GB
 • Transfer na miesiąc - 650GB
 • Kopia zapasowa - TAK
 • Wsparcie - czat/poczta
 • Maksymalny rozmiar załącznika - 1 GB
  Opcjonalnie: Zwiększenie maks. rozmiaru załącznika
120.00 /m-c
147.60 /m-c brutto
684.00 /6 m-cy (-5%)
1296.00 /rok (-10%)
Zamów Teraz

W RAMACH KAŻDEGO PAKIETU POCZTY OTRZYMASZ:

Kilka dodatkowych funkcji, np.: Catch-all, listy mailingowe, przekierowania, aliasy, automaty pocztowe, itp.

Ochrona przed spamem oraz szyfrowanie nagłówków wiadomości. W przypadku korzystania z naszej domeny lub jeśli domena wskazuje na nasze serwery konfiguracja jest automatyczna. Można również skopiować dane do DKIM/SPF manualnie, jeżeli są wykorzystywane serwery zewnętrzne.

Daje możliwość skanowania poczty nie tylko online, lecz również offline, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dzięki rozwiązaniu AnstySPAM Premium możesz ustawiać sam filtrowanie wiadomości, dodawać maile do białej listy, dzięki czemu na Twoją skrzynkę pocztową nie dostaną się niechciane wiadomości. Masz również pełną kontrolę nad mailami, które zostały wykryte jako SPAM oraz codziennie jest wysyłany raport o zablokowanych mailach.

cPanel jest prostym i intuicyjnym panelem, dzięki czemu w łatwy sposób możesz zarządzać swoją pocztą.

Każdy pakiet zawiera Certyfikat SSL w cenie usługi, którym można zarządzać z poziomu cPanel. Wspieramy certyfikaty Let's Encrypt

Kilka różnych aplikacji dla usługi webmail (wybieraj dowolnie):

Poczta z własną domeną

Każdy, kto prowadzi własną firmę, wie, że w dzisiejszych czasach Internet jest jednym z podstawowych sposobów komunikacji z klientami oraz współpracownikami. Każdy dzień to setki wiadomości i e-maili. Warto więc zadbać o to, by poczta mail, z której będziemy korzystać, spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Możemy oczywiście korzystać z dostępnych, darmowych rozwiązań. Bardzo często jest to jednak nienajlepszy wybór. Wszyscy doskonale wiemy bowiem, że poczta w firmie musi być nie tylko niezawodna, ale również pozbawiona spamu oraz – przede wszystkim – bezpieczna i zgodna z prawem. Dlatego też coraz więcej firm zastanawia się jak założyć e-mail dla firm. Podpowiadamy na co zwracać uwagę poszukując poczty dla swojej firmy oraz wyjaśniamy, dlaczego warto to zrobić.

Załóż swoje profesjonalne konto pocztowe

Chyba każdy z nas korzystał z darmowej poczty oferowanej przez wyszukiwarki czy portale internetowe. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku użytku prywatnego. Nawet wówczas nie jest jednak pozbawione wad. Natrętne reklamy, spam, przerwy w działaniu poczty - to częste problemy, z którymi zmagają się użytkownicy darmowej poczty internetowej. O ile w przypadku prywatnej korespondencji nie jest to aż tak wielkim problemem, o tyle w przypadku konta firmowego staje się to kłopotliwe i często utrudnia prowadzenie działalności. Właśnie dlatego warto otworzyć profesjonalne, płatne konto pocztowe. Posiadając je nie tylko nie narażamy się na spam czy przerwy w działaniu poczty, ale również zabezpieczamy swoją korespondencję, co w przypadku firm ma ogromne znaczenie. W dzisiejszych czasach dobrzy dostawcy poczty firmowej oferują bowiem zabezpieczenia takie jak np. szyfrowanie nagłówków wiadomości. To nie jedyna zaleta poczty firmowej. Dobre konta pocztowe tego typu są bowiem również wyposażone w ułatwiające codzienną pracę narzędzia i funkcje, których próżno szukać w kontach darmowych. Mowa tu między innymi o możliwości tworzenia list mailingowych, przekierowań czy ustawianiu automatów pocztowych. Dzięki temu prowadzenie codziennej korespondencji jest znacznie łatwiejsze i zajmuje mniej czasu.

Firma z własną pocztową domeną

Prowadząc własną firmę musisz dbać nie tylko o dobrą ofertę, ale również swój wizerunek. Klienci znacznie chętniej korzystają bowiem z usług firm, które wyglądają profesjonalnie. To kolejny powód, dla którego warto założyć konto firmowe. Nie da się ukryć, że poważna, firmowa korespondencja wysłana z maila, którego końcówka sugeruje, że korzystamy z darmowych rozwiązań, nie wygląda najlepiej i może podważyć profesjonalizm naszej firmy. Decydując się na płatną pocztę masz możliwość wyboru jednej z atrakcyjnych domen związanych z biznesem. Co więcej, dodając do niej nazwę swojej firmy możesz stworzyć profesjonalnie wyglądające adresy email, które pozytywnie wpłyną na wizerunek twojej firmy. Koszt domeny jest stosunkowo niewielki. Nie musisz więc obawiać się, że będzie to wydatek, który obciąży finanse Twojej firmy.

Nasza oferta oraz cennik

Jak widzisz, pocztowe konto firmowe to bezpieczeństwo i komfort. To także sposób na to, by w oczach klientów wyglądać w pełni profesjonalnie. Z pewnością więc zastanawiasz się jaka jest najlepsza poczta dla firmy i gdzie założyć swoje konto. Polecamy ci skorzystanie z naszych usług. Oferujemy bowiem pocztę premium, która dopasowana jest do wytycznych RODO w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Nasza poczta elektroniczna to nie tylko szansa na posiadanie własnej domeny e-mail, ale również nowoczesne zabezpieczenia antyspamowe. Dzięki nim do Twojej skrzynki docierać będą tylko ważne wiadomości - bez reklam, wirusów oraz innego spamu. Co ważne, profesjonalne konto firmowe, które oferujemy, posiada intuicyjny i funkcjonalny panel, dzięki któremu korzystanie z poczty jest proste i przyjemne. Co więcej, możesz wybrać pakiet spośród kilku różnych opcji, idealny dla Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że potrzeby naszych Klientów są różne. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność czy dużą firmę, możesz więc znaleźć pocztę, która spełni Twoje oczekiwania. Zaletą naszej oferty jest również atrakcyjny cennik - najtańsza poczta firmowa z naszej oferty to koszt niespełna 6 złotych miesięcznie. Na taki płatny email może pozwolić sobie każdy z nas. W zamian otrzymujesz kompleksowe wsparcie i ochronę Twoich wiadomości. W każdej chwili możesz także zwiększyć pojemność swojego konta pocztowego - jest to więc idealne rozwiązanie dla firm rozwijających się. Podsumowując, jeśli prowadzisz własny biznes, płatne konto pocztowe to najlepszy wybór. Korzystanie z „portalowych” adresów jest bowiem nie tylko nieprofesjonalne, ale również może okazać się niebezpieczne oraz narazić Twoja firmę na konsekwencje prawne (RODO). Warto więc wykupić własne konto pocztowe i zapomnieć o problemach. Nie tylko zapewni Ci ono bezpieczeństwo Twojej korespondencji, ale również pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Jak widzisz, nie musi to być wcale trudne oraz drogie. Już dziś zdobądź własny e-mail. Z pewnością docenisz możliwości jakie daje posiadanie własnego firmowego konta pocztowego.