Po licznych przejściach w innych firmach w końcu udało się znaleźć partnera z należytym podejściem do tematyki hostingu i obsługi. Wsparcie zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Nie ma się do czego przyczepić, mogę z czystym sumieniem polecić Servizza.

Współpraca z Servizza to sama przyjemność, nareszcie pojawił się na rynku gracz z ofertą 'bez ściemy'. Jeśli szukasz profesjonalizmu, dobrej jakości i rozsądnej ceny to trafiłeś dobrze.

Profesjonalizm i uczciwość. Potrafią doradzić klientowi. Dobry stosunek ceny do jakości.

Moje doświadczenie z Waszą firmą było niczym innym, jak wspaniałym przeżyciem. Poziom wsparcia udzielanego w ramach mojego konta hostingowego jest fantastyczny. Będę polecał Waszą firmę wszystkim moim znajomym!

Potrzebowaliśmy specjalistycznych usług hostingowych, sieciowych i administracyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowych proporcji pomiędzy jakością, a ceną. Szukaliśmy długo, aż w końcu dogadaliśmy się z Servizza. Polecamy!

Polecam wszystkim usługi tych specjalistów.

Doświadczenie, profesjonalizm i uczciwość. Ekipie Servizza przede wszystkim zależy na zadowoleniu klienta. Polecam bez zawahania!

I recommend Servizza 100%, customer service is very good, they are always ready to answer/solve your questions/problems and the prices of the services are very good.

Ponadto, eksperci Servizza szeroko udzielają się społecznie i zawodowo w świecie IT, m.in. poprzez:
  • Przynależność do organizacji branżowych (Polska Izba Gosp. Zaawansowanych Technologii w W-wie, Izba Gospodarki Elektronicznej, Regionalne Izby Gospodarcze, Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją, Górnośląskie Forum Informatyczne, Silesian Multimedia Cluster, Digital Knowledge Cluster, Forum Business Centre Club)
  • Współpracę z kilkoma uczelniami i organizacjami biznesowymi
  • Dziesiątki prelekcji i publikacji (Paryż: “IFIP 8.3 Decision Support Systems”, Londyn: “Journal of Decision Systems”, “Creativity Support Systems”, TVN CNBC „Firma 2 – Pierwszy milion”)
  • A także, zdobywając różne nagrody ('Rynkowy Lider Innowacji', „Regionalny Lider Innowacji″, itp.)
Zaufaj ekspertom, którzy naprawdę znają się na tej robocie! Serdecznie zapraszamy,
Servizza Team :)